• tasuta

  EESTI DISAIN RIIETE E-POOD

 • Disainer Diana Kurves

  Moelooja Diana Kurvese lugu.

  Tihti käisin vanaema pööningul riideid avastamas või kooli raamatukogus Burdasid sirvimas

  Aastal 2006 alustasin oma karjääri rõivadisainerina. Rõivastest hakkasin huvituma juba väga väikese tüdrukuna. Tihti käisin vanaema pööningul riideid avastamas või kooli raamatukogus Burdasid sirvimas. Rõivamaailm muutus aina põnevamaks ja nii jõudsingi oma esimeste disainideni. 

  Olen õppinud rätsepa eriala ning toodete modelleerimist-konstrueerimist. Oman õmbluspraktika kogemusi erinevate kostüümi kunstnikega nii Eesti, Saksa kui Rootsi teatrites-muusikalides. Oma loomingut olen saanud tutvustada erinevatel üritustel, ilumessil, Buduaariturul, moeshow’l, vastuvõttudel, lõpetamistel kui ka pulmades. 

  Oma disaini puhul pean olulisemaks jooneks naiselikkust. Pitsid, volangid, satsid, talje rõhutamine, naiselikud lõiked…Minu selgelt eristuv looming jälgib maailma tipp moeloomingut ning on  kaunistatud erinevate printide ja tikanditega. Minu toodetest saab olema ka ainueksemplare naistele, kes soovivad olla ainulaadsed ja kanda kordumatut. 

  Just see ongi Diana Kurves! 

   

  Diana Kurvese riided ja kasutatav materjal

  Minu disainitud rõivad sobivad nii igapäevaseks kandmiseks kui pidulikele sündmustele.

  Pakun erinevaid naiste kerg-ja ülerõivaid. Minu disainitud rõivad sobivad nii igapäevaseks kandmiseks kui pidulikele sündmustele. Ma ei tegele masstootmisega- tooted valmivad ideest lõikeni väikestes kogustes. Suure osa oma loomingust teen ise. Põhilisi tooteid saab tellida mugavalt e-poest. Kui kliendil on erisoove ( täpne kleidi seelikuosa pikkus, teine toon, teised mõõdud või kaelakaare lõige), siis on ooteaeg umbes 1-3 nädalat. 

   

  Diana kurvese jakid, kleidid

  Tegemist on patendeeritud jakiga, mis võiks kuuluda iga kaunitari garderoobi.

  Jakid ja kleidid on oma olemuselt naiselikud ning  oma loomingus soovin seda veelgi enam esile tuua. Jakke ja kleite kaunistavad erinevad disainielemendid, mis rõhutavad iga naise ilu ja stiili. Oma edukaimaks disaniks pean satsiga tepitud jakki. Tegemist on patendeeritud jakiga, mis võiks kuuluda iga kaunitari garderoobi.

   

  Klient saab valida olemasolevate mudelite seast meelepärase rõiva ning tellida selle koos pisikese detaili muudatusega.Individuaalõmblus

  Klient saab valida olemasolevate mudelite seast meelepärase rõiva ning tellida selle koos pisikese detaili muudatusega.

  Lisaks valmis mudelitele soovin pakkuda kliendile ka personaalset lähenemist. Klient saab valida olemasolevate mudelite seast meelepärase rõiva ning tellida selle koos pisikese detaili muudatusega. Klient saadab näidise järgi rinnaümbermõõdu, vööümbermõõdu ja vajadusel ka seelikuosa pikkuse. Toode valmib  tema mõõtude järgi ning üldjuhul on hind sama, mis originaalmudelil.

  © 2022 Diana Kurves | e-poe tegemine vvunk